Odznaczenia dla pracowników Wydziału Elektrycznego

06-12-2020

Z satysfakcją informujemy, że w 2020 roku liczni pracownicy Wydziału Elektrycznego otrzymali odznaczenia państwowe. Za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa Prezydent RP odznaczył następujące osoby:

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę

• dr inż. Antoni Bogdan
  • dr inż. Piotr Kardasz
  • mgr Lucyna Niedźwiecka

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę

• dr inż. Grzegorz Hołdyński
  • dr inż. Krzysztof Konopko
  • dr inż. Adam Kotowski
  • dr inż. Maciej Sadowski
  • dr inż. Adam Tomaszuk

Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę

• mgr Anna Dakowicz
  • mgr Marzena Koniuch

Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania Minister Edukacji Narodowej odznaczył medalem Komisji Edukacji Narodowej następujące osoby:

• dr hab. inż. Marcin Kochanowicz
  • dr hab. inż. Piotr Miluski
  • dr hab. inż. Arkadiusz Mystkowski
  • dr hab. inż. Łukasz Sajewski
  • dr inż. Wojciech Trzasko
  • dr inż. Jarosław Werdoni

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym!

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną oficjalne wręczenie oraz przekazanie gratulacji odznaczonym pracownikom odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, po zniesieniu ograniczeń i restrykcji w organizacji imprez, spotkań oraz zgromadzeń.