Seminarium: IQRF Alliance

21-10-2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 października bieżącego roku odbędzie się seminarium na temat programu „IQRF Smart School” i technologii IQRF.

Założenia programu i możliwości współpracy przedstawi Pan Piotr Antończyk, przedstawiciel IQRF Alliance w Polsce.

Technologia IQRF to system pozwalający studentom oraz pracownikom naukowym na sprawne prowadzenie badań naukowych oraz realizację projektów wdrożeniowych bazujących na technologiach bezprzewodowych.

platforma MS Teams.

28 października 2020 r. (środa), 12:00.

Przewidywany czas spotkania: 60 min.

Osoby, które wcześniej nie zgłosiły swojego udziału, mogą po zalogowaniu do Teams, dołączyć do spotkania używając kodu h4u4032.