Dyplomatoria PB 2020: przyjmowanie zgłoszeń

12-02-2020

Do 29 lutego 2020 r. trwają zapisy absolwentów Politechniki Białostockiej na Dyplomatoria 2020. W uroczystości mogą uczestniczyć zarówno absolwenci studiów I stopnia jak również absolwenci studiów II stopnia.

Ogólnouczelniana uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Białostockiej odbędzie się 20 marca 2020 o godz. 17:00 w dużej auli przy Wydziale Elektrycznym.

Aby wziąć udział w Dyplomatoriach, należy zarejestrować się elektronicznie poprzez formularz rejestracyjny.

Zapisy oraz więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://dyplomatoria.pb.edu.pl/

Udział w uroczystości jest darmowy. Rodziny i znajomi mogą uczestniczyć w uroczystości. Dla osób towarzyszących będzie przygotowany osobny sektor na auli.