Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej w dniu 07.02.2020 r.

31-01-2020

Porządek posiedzenia
Rady Przemysłowo-Programowej
Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej
w dniu 7 lutego 2020 r. godz. 15:30
w Auli Dużej przy Wydziale Elektrycznym

13.00 – 15.30 Seminarium „7 DEKAD WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO”

Część I robocza (godz. 15.30 – 16.00):

1. Przyjęcie porządku obrad posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania programu studiów podyplomowych „Robotyzacja Procesów Przemysłowych” (Zbigniew Kulesza).
  4. Sprawy różne.

Część II uroczysta (godz. 18.00 – …)

Uroczysta kolacja koleżeńska w gronie członków Rady Przemysłowo-Programowej i społeczności akademickiej Wydziału Elektrycznego
sala konferencyjna Glamour w Hotelu 3 Trio przy ul. Hurtowej 3 w Białymstoku

18:00   Kontynuacja seminarium

• 7 dekad Wydziału – Mirosław Świercz, Dziekan Wydziału Elektrycznego.
  • Aktorzy 7 dekad – wspomnienia emerytowanych pracowników oraz absolwentów Wydziału – moderatorzy Zofia Daszuta i Zbigniew Prajs.

19.00   Bankiet