Seminarium nt. metod analizy niezawodności

05-11-2019

Uprzejmie zapraszamy na seminarium na temat analizy niezawodności obiektów technicznych, w szczególności elementów, urządzeń i systemów elektrycznych i elektronicznych.

Tytuł seminarium

Inżynieria niezawodności wspomagana dedykowanym oprogramowaniem komputerowym.

Prelegenci

Łukasz Pieniak, Przemysław Czapski, Bartłomiej Świątek

przedstawiciele firmy HBK – HOTTINGER, BRÜEL & KJÆR

Aula III (wejście od strony holu), Wydział Elektryczny PB, ul. Wiejska 45D.

13 listopada 2019 r. (środa),   9:15.

Przewidywany czas zakończenia seminarium: godz. 12:00.

Plan seminarium:

1. HBM Prenscia – wprowadzenie do inżynierii niezawodności.
  2. Analiza prototypu – analiza niezawodności konstrukcji z wykorzystaniem oprogramowania „Lambda Predict”.
  3. Analiza danych z testów przyspieszonych dla komponentów podatnych na wpływ temperatury z wykorzystaniem programu „ALTA”.
  4. Przerwa.
  5. Analiza niezawodności uszczegółowionego modelu prototypu z wykorzystaniem programu „BlockSim”.
  6. Rozpoznanie ryzyka dla procesu produkcji sterownika elektronicznego z wykorzystaniem programu „XFMEA”.
  7. Dyskusja.

Plakat dotyczący seminarium.