Konkurs SEP na wyróżniającą się pracę dyplomową – edycja 2019

25-10-2019

Ogłoszony został kolejny, coroczny Konkurs na Wyróżniającą się Pracę Dyplomową (inżynierską lub magisterską) z zakresu szeroko pojętej elektryki, w tym:

• elektroenergetyki,
  • energoelektroniki,
  • elektroniki,
  • automatyki przemysłowej,
  • elektrotechnologii.

Konkurs jest organizowany na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich – Oddział Białostocki.

Formuła konkursu jest otwarta. Jedynym koniecznym warunkiem jest uzyskanie przez Kandydata oceny co najmniej dobrej z pracy dyplomowej i egzaminu
dyplomowego, a Uczelnia dyplomująca powinna mieć siedzibę na obszarze działania Oddziału Białostockiego SEP. Organizatorzy konkursu oczekują na zgłoszenia prac inżynierskich lub magisterskich obronionych w roku akademickim 2018/2019.

Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 29 listopada 2019 r. Egzemplarz pracy wraz z kopiami recenzji i dołączoną ankietą należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne.

Informacja o konkursie
Ankieta – zgłoszenie pracy na konkurs