Rekrutacja na studia Erasmus+ oraz Erasmus+ Days!

09-10-2019

Rusza rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ na semestr letni 2019/2020 dla studentów Politechniki Białostockiej. Chcesz wziąć udział w wymianie? Przynieś do Biura ds. Współpracy Międzynarodowej dokument z listy lub zapisz się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1).

Oryginały dokumentów potwierdzające kompetencje językowe przyjmujemy do 28.10.2019 w Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej,
Budynek Wydziału Informatyki, ul. Wiejska 45A, pokój 3C.

TERMIN EGZAMINU

28.10.2019 (godzina 16:00), sala LO PB nr 26 i 27 na Wydzale Informatyki.

Aby zapisać się na egzamin, do 28.10.2019 (do godz. 8:00) wyślij swoje imię i nazwisko oraz nazwę wydziału, na którym studiujesz na jeden z poniższych adresów:

UWAGA! Erasmus+ to nie tylko Unia Europejska! W ramach programu możesz wyjechać do 2 grup krajów: Krajów Programu (KA103) i Krajów Partnerskich (KA107). W ramach KA107 masz szansę spędzić jeden semestr w Rosji lub Serbii i otrzymać wysokie stypendium.

• Na każdym stopniu studiów można wyjechać na 12 miesięcy!
  • Stypendyści programu LLP-ERASMUS oraz ERASMUS+ (którzy odbyli studia lub praktyki) w ANKIECIE KANDYDATA wpisują 100%!
  • Aby wyjechać, w momencie wyjazdu trzeba być studentem co najmniej drugiego roku studiów I stopnia (w rekrutacji mogą wziąć udział studenci pierwszego roku). W przypadku studiów II stopnia już w pierwszym semestrze może wyjechać absolwent studiów I stopnia PB. Absolwenci studiów I stopnia innych uczelni mogą wyjechać dopiero po zaliczeniu dwóch semestrów w PB.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na Erasmus+ Days. W dniach 11.-16.10.2019 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje Erasmus+ Days, czyli dni promocyjne programu Erasmus+. W holach wydziałów pojawią się stoiska informacyjne. Znajdziesz tam broszury z wszystkimi najważniejszymi informacjami, a pracownicy BWM, byli uczestnicy wymiany, członkowie ESN PB oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+.

16.10.2019 (środa)
Wydział Elektryczny