Studencka strefa relaksu „STAG”

03-10-2019

2 października 2019 r. została udostępniona społeczności akademickiej Wydziału Elektrycznego studencka strefa relaksu „STAG”. Strefa relaksu jest zlokalizowana na holu pierwszego piętra w budynku głównym Wydziału. Została ufundowana przez Partnera Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej w kształceniu praktycznym – firmę AC Spółkę Akcyjną (tu dowiesz się więcej).

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Dziekan dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB, oraz Dyrektor Pionu Badań i Rozwoju AC S.A. Tomasz Cybulko w asyście Przewodniczącego Samorządu Studentów WE Piotra Klepackiego.

W strefie będzie można się doładować – uzupełnić zasoby energii, wymienić się wiedzą – uzupełnić efekty uczenia się, a nawet zrelaksować się na zielonej trawce – uzupełnić kompetencje społeczne w oczekiwaniu na kolejne zajęcia.

Zapraszamy do korzystania!