Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej w dniu 02.10.2019 r.

01-10-2019

Porządek posiedzenia
Rady Przemysłowo-Programowej
Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej
w dniu 2 października 2019 r. godz. 10:00
w sali Rady Wydziału Elektrycznego (WE-007)

1. Przyjęcie porządku obrad posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  3. Informacja na temat zmian organizacyjnych na Politechnice Białostockiej wynikających z obowiązku dostosowania działalności uczelni do Ustawy 2.0.
  4. Prezentacja struktury organizacyjnej Wydziału Elektrycznego oraz Instytutu Automatyki, Elektroniki i Elektrotechniki.
  5. Informacja na temat modernizacji kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Elektrycznym.
  6. Informacja na temat stanu realizacji projektów w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym POWER 2014-2020.
  7. Sprawy różne.

Bezpośrednio po posiedzeniu Rady Przemysłowo-Programowej WE PB (około godziny 12.00) odbędzie się uroczyste otwarcie strefy relaksu „STAG”, ufundowanej przez Partnera kształcenia praktycznego AC Spółkę Akcyjną na rzecz społeczności akademickiej Wydziału Elektrycznego.