Nie żyje student Wydziału Elektrycznego

18-07-2019

Konrad Perkowski
1998—2019

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 lipca 2019 r. odszedł od nas
KONRAD PERKOWSKI
student kierunku Elektrotechnika – studia dualne na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej,
nade wszystko jednak wspaniały Młody Człowiek i Kolega.
Łączymy się w żałobie, ubożsi o obecność w naszym życiu Konrada,
który pozostanie w naszej pamięci.

Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym „Hades” Kosińscy przy ul. Matejki 1a w Łapach
w piątek 19 lipca br. od godz. 15.00.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 20 lipca br. w kościele pw. Św. Krzyża w Łapach
przy ul. Matejki 10 o godz. 11.00.

Rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają

Dziekan, Rada Wydziału oraz cała społeczność akademicka
Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej