Seminarium naukowe w ramach programu NAWA – PROM

06-06-2019
NAWA - PROM: seminarium naukowe

Uprzejmie zapraszamy na prezentację prac badawczych realizowanych przez doktorantów z Wydziału Elektrycznego z Kremenchuk National University (Ukraina).

Prezentacje odbędą się w dniu 10 czerwca (poniedziałek), od godz. 11:00 do 13:00 w sali WE-007.

Lista prelegentów i tematyka prezentacji.

Grupa doktorantów z Kremenchuk National University bierze udział w realizacji programu pt. „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej .

Informacje na temat projektu NAWA-PROM są dostępne pod adresem: https://we.pb.edu.pl/polecamy/program-nawa-prom-wyjazdy-zagraniczne-w-roku-2019/