PAMI: zajęcia na Wydziale Elektrycznym

12-04-2019

Podlaska Akademia Młodego Inżyniera to inicjatywa Politechniki Białostockiej skierowana do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych.

Zajęcia odbywają się w salach laboratoryjnych Wydziału Elektrycznego PB.

W bieżącej edycji programu, podczas sobotnich zajęć na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej, młodzież szkolna poznaje m.in.:

• prawa obowiązujące w układach elektrycznych,
  • zjawiska fizyczne z zakresu optyki,
  • metody konstrukcji układów elektronicznych,
  • programowanie układów cyfrowych.

Chętni do udziału w niezwykłej przygodzie z nauką i techniką powinni pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony www.pami.pb.edu.pl   i złożyć w biurze Centrum Studiów Podyplomowych i Innych Form Szkolenia (ul. Wiejska 45A, pok. 013, tel. 85 746 7145 oraz 85 746 7149 ).

Informacje o rekrutacji i zaplanowanych zajęciach znajdują się na stronie internetowej projektu:  www.pami.pb.edu.pl

Podlaska Akademia Młodego Inżyniera finansowana jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt uzyskał wsparcie w wysokości prawie 440 tysięcy złotych z programu realizowanego przez NCBiR „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”.