Odkrywcy Diamentów: stypendia dla studentów WE

11-04-2019
Program Odkrywcy Diamentów

Program Odkrywcy Diamentów wspiera stypendiami wybitnych studentów Politechniki Białostockiej. Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Programu Odkrywcy Diamentów, stypendystami programu zostało dwóch studentów Wydziału Elektrycznego:

• Mateusz Sumorek,
  • Jakub Żukowski.

Obaj są studentami pierwszego roku na kierunku Elektronika i telekomunikacja.

Są to pierwsze stypendia dla studentów Wydziału Elektrycznego przyznane przez członków Kapituły Programu Odkrywcy Diamentów.

Stypendia zostały przyznane na podstawie decyzji Kapituły Programu, której przewodniczącym jest JM Rektor Politechniki Białostockiej. Członkami Kapituły są przedsiębiorcy z północno – wschodniego regionu Polski. Obrady Kapituły odbyły się w dniu 4 kwietnia 2019 r. Stypendia zostały przyznane na podstawie prezentacji dotychczasowych osiągnięć kandydatów oraz oceny projektów zgłoszonych do realizacji w ramach Programu. Pełna lista stypendystów Programu Odkrywcy Diamentów w roku 2019 liczy sześć osób.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia. Życzymy dalszych sukcesów i kolejnych osiągnięć związanych z tworzeniem innowacyjnych projektów.