I Podlaskie Dni Młodego Elektryka 2019

07-02-2019

Serdecznie zapraszamy na I Podlaskie Dni Młodego Elektryka, które rozpoczną się 28 lutego br. na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Wydarzenie jest nowym przedsięwzięciem studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej oraz członków Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Warto zaznaczyć, ze Stowarzyszenie Elektryków Polskich w 2019 roku obchodzi setną rocznicę działalności! Pasją organizatorów jest elektryka, celem – popularyzacja branży, w której zdobywają wykształcenie oraz promocja podlaskich elektryków.

Jedną z atrakcji Podlaskich Dni Młodego Elektryka będzie panel dyskusyjny „Dyplom, który ma wartość, czyli absolwenci o wpływie Politechniki Białostockiej na rozwój ich kariery zawodowej”. W panelu wezmą udział przedstawiciele trzech pokoleń absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, którzy w swoim życiu zawodowym osiągnęli niejeden sukces. Poruszą oni kwestie prawdziwej wartości dyplomu danej uczelni, jak on wpływa na dalsze losy absolwenta oraz co należałoby zmienić w sposobie nauczania, aby miał on jeszcze większą wagę przy rozmowie o pracę.

W I PDME 2019 biorą także udział regionalne firmy branżowe,  między innymi poprzez udział w Energetycznych Targach Pracy.

Organizatorami I Podlaskich Dni Młodego Elektryka są:

• Stowarzyszenie Elektryków Polskich,
  • Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,
  • Studenckie koło SEP przy Politechnice Białostockiej.

Wydarzenie objął patronatem JM Rektor Politechniki Białostockiej.

Więcej informacji na stronie PDME.