Rozdanie certyfikatów w I edycji Staży 2018

06-02-2019

W dniu 6 lutego odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów studentom, którzy ukończyli I edycję „Programu stażowego dla młodych inżynierów E” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Staż w pierwszej edycji ukończyło 52 studentów siódmego semestru studiów stacjonarnych pierwszego stopnia (7 kobiet, 45 mężczyzn) realizując łącznie 18 720 godzin stażu, w tym: 20 studentów kierunku Elektrotechnika ,19 studentów kierunku Elektronika i telekomunikacja oraz 13 studentów kierunku Ekoenergetyka.

Certyfikaty wręczył Dziekan Wydziału Elektrycznego dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB w obecności koordynatora projektu dr inż. Wojciecha Trzasko oraz Macieja Szumskiego, Prezesa firmy PLUM Sp. z o.o. i przedstawiciela Rady Przemysłowo-Programowej Wydziału Elektrycznego. Na zakończenie Dziekan pogratulował Studentom ukończenia stażu, wyraził nadzieję, że większość z nich znalazła zatrudnienie w wymarzonej firmie i życzył wszystkim powodzenia w sesji i na obronie pracy dyplomowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 2 edycji staży – informacje o rekrutacji już wkrótce na stronie projektu!

Praktykuj z najlepszymi!