Dr hab. inż. Jacek Żmojda powołany jako redaktor w renomowanym czasopiśmie

05-02-2019
dr hab. inż. Jacek Żmojda, Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr hab. inż. Jacek Żmojda został zaproszony do pełnienia funkcji „Guest Editior” w specjalnym wydaniu tomu „Nanostructured Ceramic and Glass” renomowanego czasopisma z listy filadelfijskiej Nanomaterials.

Tematyka czasopisma koncentruje się na technologii otrzymywania oraz charakteryzacji materiałów o wymiarach nanometrycznych. Dziedzina ta znajduje się dziś w osi rozwoju współczesnej inżynierii materiałowej oraz elektroniki kwantowej.

Nanomaterials jest międzynarodowym i interdyscyplinarnym czasopismem naukowym o otwartym dostępie. Wysoką pozycję czasopisma potwierdza współczynnik Impact Factor, który wynosi 3,504.

Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych oraz doktorantów do skorzystania z możliwości publikowania wyników swoich badań naukowych!

Link do rejestracji