Sztuka projektowania – jak zostać artystą w świecie inżynierów -seminarium z firmą APS S.A

25-01-2019

Dnia 23 stycznia na Wydziale Elektrycznym odbyło się seminarium dydaktyczne Sztuka projektowania – jak zostać artystą w świecie inżynierów.  Na wstępie Dziekan dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB powitał przedstawicieli firmy APS S.A.: Prezesa Zarządu Bogusława Łąckiego oraz Kierownika Biura Projektowego Marka Pankiewicza. Prezes przedstawił misję działalności firmy APS, a Marek Pankiewicz opowiedział jak wygląda praca w biurze projektowym.

Dalszą część Seminarium poprowadził mgr inż. Grzegorz Sasinowski, absolwent Wydziału Elektrycznego. Studenci mogli dowiedzieć się jak od strony praktycznej wygląda proces projektowania oraz współpraca z inwestorami podczas realizacji projektów zleconych firmie APS S.A. Na slajdach zawartych zostało wiele cennych informacji, m.in. jak zdobyć cenne doświadczenie w projektowaniu, umiejętności posługiwania się oprogramowaniem projektowym, czy warto i w jaki sposób można uzyskać uprawnienia budowlane. Następnie zostały przedstawione studentom oferty współpracy z Biurem projektowym APS S.A. Podczas seminarium padło wiele pytań, co świadczy o zainteresowaniu wśród Studentów tematem pracy w biurze projektowym.

Na zakończenie wśród obecnych na seminarium zostały rozlosowane atrakcyjne nagrody. Życzymy wszystkim Studentom powodzenia w kształtowaniu swojej zawodowej ścieżki!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy w firmie APS S.A.