„Sztuka projektowania – jak zostać artystą w świecie inżynierów”

17-01-2019

Treścią seminarium będą zagadnienia związane z pracą studentów i absolwentów PB w biurze projektowym spółki Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. realizującej od 26 lat kontrakty w obszarze systemów automatyki przemysłowej i energetyki. Seminarium poprowadzi Grzegorz Sasinowski, a na powitanie wystąpi Prezes Zarządu Spółki APS S.A. – Bogusław Łącki oraz Kierownik Biura Projektowego APS S.A. – Marek Pankiewicz.

Podczas prelekcji zostaną poruszone i omówione m.in. następujące tematy:

• Jak odkryć swój talent – czy każdy może zostać projektantem?
  • Krok po kroku czyli mini-poradnik jak i po co uzyskać uprawnienia budowlane.
  • Proces projektowania w praktyce tj. wizja Inwestora kontra walidacja projektu na (jeszcze) żywym przykładzie.
  • Projektant: Twórca czy Odtwórca oto jest pytanie?
  • I dla duszy i dla ciała – ciekawe oferty współpracy dla studentów i absolwentów w biurze projektowym APS S.A.

By jak najlepiej spełnić oczekiwania Uczestników spotkanie będzie prowadzone w interaktywny sposób (dyskusje, pytania, rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym).

Elektryzujące upominki przyznane będą dla najaktywniejszych osób biorących udział w seminarium. Zostaną też rozlosowane wśród osób, które zarejestrowały się na to wydarzenie poprzez Facebooka.

Seminarium APS – plakat

Seminarium dydaktyczne APS