Uczelniane Spotkanie Opłatkowe

12-12-2018
Spotkanie opłatkowe 2018

W dniu 14 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie opłatkowe społeczności akademickiej Politechniki Białostockiej. Uroczystość obyła się na holu Wydziału Elektrycznego.

W ramach uroczystości głos zabrali JM Rektor Politechniki Białostockiej prof. dr hab. inż. Lech Dzienis oraz dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB, Dziekan Wydziału Elektrycznego.

Świąteczne przesłanie wygłosili duszpasterze akademiccy.

W podniosłej atmosferze wybrzmiały kolędy zaśpiewane przez Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej, Chór Studentów i Pracowników „Polifonia” pod dyrekcją Katarzyny Żemczużnikowej oraz grupę uczniów Liceum Ogólnokształcącego PB.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z przebiegu imprezy.

Szersza relacja fotograficzna jest dostępna na głównej stronie internetowej Politechniki Białostockiej.