Seminarium „Skonstruuj swoją przyszłość”

29-11-2018

Logo AC S.A.

Seminarium „SKONSTRUUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” odbędzie się 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w auli 030. Seminarium prowadzone będzie przez Panią Katarzynę Rutkowską Prezes Zarządu AC S.A oraz absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej kierunku Elektroniki i Telekomunikacji: Tomasza Cybulko i Macieja Dubickiego odpowiedzialnych za tworzenie wyrobów w firmie AC S.A.

Podczas seminarium dowiecie się jak wygląda praca inżyniera elektronika przy tworzeniu projektów w firmie o dużym doświadczeniu w projektowaniu i produkcji elektroniki. Przekonacie się, iż sam pomysł to za mało, a dostarczenie gotowego wyrobu dla klienta to ciągła praca i współpraca z innymi zespołami technicznymi o innych kompetencjach. Dowiecie się, jak w praktyce będziecie mogli obecnie zdobywaną wiedzę na Wydziale Elektrycznym wykorzystać w praktyce. Podczas seminarium zostaną poruszone m.in. poniższe zagadnienia:

• Czym zajmuje się jedna z największych firm konstrukcyjno – produkcyjnych w województwie podlaskim
  • Poznacie proces tworzenia wyrobów elektronicznych
  • Poznacie proces testowania i walidacji skonstruowanych wyrobów
  • Zapoznacie się z badaniami i uregulowaniami prawnymi dopuszczającymi produkt do sprzedaży
  • Zapoznacie się z podstawowymi aspektami nadzoru nad realizacją projektów

Sylwetka zawodowa prezes Katarzyny Rutkowskiej:

Katarzyna Rutkowska

• Jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku – magister zarządzania
  • Ukończyła Akademię Strategicznego Przywództwa prowadzoną przez ICAN Institute sygnowaną marką Harvard Business Publishing
  • od 2008 r. – Prezes Zarządu AC S.A.

Sylwetka zawodowa Macieja Dubickiego:

Maciej Dubicki

• Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, kierunek Elektronika i Telekomunikacja
  • Menager ds. badań i rozwoju, wcześniej konstruktor/programista w firmie AC S.A. Łączny staż w firmie AC S.A. – 13 lat
  • Duże doświadczenie w projektowaniu urządzeń wykorzystujących magistrale komunikacyjne w pojazdach, a zwłaszcza interfejs CAN
  • Miłośnik komputerów Atari i programowania niskopoziomowego

Sylwetka zawodowa Tomasza Cybulko:

• Dyrektor centrum badań i rozwoju, wcześniej menager i konstruktor/programista w firmie AC S.A. Łączny staż w firmie AC S.A – 14 lat
  • Doświadczenie w badaniach kompatybilności elektromagnetycznej i badaniach klimatycznych oraz przeprowadzaniu homologacji produktów.