Konkurs na Wyróżniającą się Pracę Dyplomową

22-11-2018

Logo Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Wzorem lat ubiegłych, na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej organizowany jest przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich – Oddział Białostocki, Konkurs na Wyróżniającą się Pracę Dyplomową (inżynierską lub magisterską).

Organizatorzy konkursu oczekują na zgłoszenia prac (obronionych w roku akademickim 2017/18) z zakresu szeroko pojętej elektryki (elektroenergetyki, energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej, elektrotechnologii itp.).

Formuła konkursu jest otwarta. Jedynym warunkiem koniecznym jest uzyskanie przez Kandydata oceny co najmniej dobrej z pracy dyplomowej i egzaminu dyplomowego, a Uczelnia dyplomująca powinna mieć siedzibę na obszarze działania Oddziału Białostockiego SEP.

Zgłoszenia konkursowe (egzemplarz pracy wraz z nośnikiem z elektroniczną wersją pracy dyplomowej, kopią recenzji oraz dołączoną ankietą) należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej do dnia 30 listopada 2018 r.

Z uwagi na krótki okres pomiędzy zamknięciem konkursu, a spotkaniem opłatkowym, na którym tradycyjnie wręczane są nagrody konkursowe proszę, aby w dołączonych formularzach ankiet konkursowych znalazły się aktualne dane adresowe uczestników Konkursu umożliwiające szybki kontakt (numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektronicznej).

Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne.