Dr inż. Adam Idźkowski – Nauczyciel na medal

19-10-2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr inż. Adam Idźkowski otrzymał nominację do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w Województwie Podlaskim w wielkim plebiscycie „Nauczyciel na medal 2018” zorganizowanym przez Kurier Poranny i Gazetę Współczesną. Nominacja została zgłoszona przez Studentów i jest dowodem wielkiego uznania i sympatii, którym darzy Go środowisko akademickie.

Celem akcji „Nauczyciel na medal” jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się sympatią i szacunkiem. Na laureatów czekają medale oraz atrakcyjne nagrody – szkolenia, weekendowe wypoczynki oraz vouchery na zakupy. Nagrody zostaną wręczone w grudniu br. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Ponadto wszyscy nominowani nauczyciele zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku dołączonym do gazet z okazji Dnia Nauczyciela. Artykuły o plebiscycie oraz prezentacje liderów głosowania będą się ukazywać na łamach drukowanego wydania „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego”.

Doktor Adam Idźkowski otrzymał nominację w kategorii Nauczyciela Akademickiego Roku, czyli najlepszego wykładowcy, mentora, promotora jak również dydaktyka, który związany jest z rozwojem studentów i kształtowaniem ich osobowości. Głos na Niego można oddać na stronie Kuriera Porannego.

Plebiscyt organizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego – Jerzego Leszczyńskiego.

Więcej na www.poranny.pl