Rekrutacja kadry akademickiej do projektu PB2020

08-10-2018

Plakat programu PB2020Rozpoczyna się rekrutacja do projektu „PB2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 3.5.

Rekrutacja w dniach 8–15.10.2018 r. skierowana jest wyłącznie do kadry akademickiej Politechniki Białostockiej.

Przedmiotem wsparcia kadry akademickiej mogą być działania podnoszące kompetencje dydaktyczne kadr uczelni w zakresie:

• umiejętności dydaktycznych,
  • umiejętności informatycznych (w tym posługiwania się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystania w procesie kształcenia),
  • prowadzenia dydaktyki w j. obcym,
  • zarządzania informacją, umiejętności prezentacyjnych oraz staże dydaktyczne.

Jedna osoba będzie mogła wziąć udział w kilku działaniach. Osoby zakwalifikowane do projektu zobligowane będą do uczestnictwa w badaniu Bilansu Kompetencji.

Uzyskane w ramach projektu kompetencje i umiejętności muszą zostać wykorzystane w ramach prowadzonych zajęć ze studentami przez co najmniej 1 semestr, co powinno być potwierdzone m. in wpisami w sylabusach zajęć.

Wsparcie zostanie udzielone min. 115 pracownikom dydaktycznym PB. Podczas prowadzonej rekrutacji będą brane pod uwagę następujące kryteria:

• zatrudnienie na pierwszym etacie na PB
  • stopień naukowy

O przyjęciu, w przypadku takiej samej liczby punktów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy w zamkniętej kopercie pracownicy Wydziału Elektrycznego powinni złożyć w pokoju 343. Zgłoszenia w innej formie nie będą przyjmowane.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie dokumentów projektu.
Regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie projektu.
W razie pytań prosimy o kontakt z BOP pod nr tel. 85 746 9764, 85 746 9337 lub 85 746 9168.