Międzynarodowa konferencja nt. rachunku rzędu ułamkowego

06-09-2018
INTERNATIONAL CONFERENCE ON NON-INTEGER ORDER CALCULUS AND ITS APPLICATIONS

W dniach 20 – 21 września br. w Politechnice Białostockiej odbędzie się międzynarodowa konferencja

10th INTERNATIONAL CONFERENCE ON NON-INTEGER ORDER CALCULUS AND ITS APPLICATIONS

Konferencja dotyczy zagadnień związanych z podstawami i zastosowaniem rachunku rzędu ułamkowego, w tym:

• podstaw matematycznych;
  • dynamicznego modelowania systemów;
  • analizy systemów frakcyjno-porządkowych;
  • syntezy układów zamkniętych w układzie ułamkowym.

Organizatorami i sposorami konferencji są:

• Polskie Towarzystwo Matematyczne;
  • Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej;
  • Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej.

Bieżące informacje na temat konferencji są dostępne na dedykowanych stronach internetowych.