Ostatni Dzień Rekrutacji na Staże 2018

18-05-2018

Szanowny Studencie, Szanowna Studentko

Tylko do soboty 19 maja 2018 r. trwa rekrutacja na płatny staż w ramach Programu stażowego dla młodych inżynierów „E” finansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Staż jest przeznaczony dla  50 studentów aktualnego 6 semestru studiów stacjonarnych I stopnia  na wszystkich kierunkach: elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja oraz ekoenergetyka.

Staż trwa 4 miesiące, 16 tygodni co najmniej 360 h.

Finansujemy stypendium stażowe (około 7 tys. zł, nieopodatkowane), a także dojazd i zakwaterowanie uczestników oraz ubezpieczenie.

Program jest realizowany we współpracy z regionalnymi  przedsiębiorstwami:
AC S.A., EBS sp z o.o. 3E Production spółka komandytowa, PRADMA, EDMA Przedsiębiorstowo Wielobranżowe, Ekto Sp. z o.o. PPH, Pfleiderer Grajewo S.A., Promotech sp. z o.o., Flextronics International Poland, Elektrometal Energetyka S.A., BND LIGHT Bartosz Niewiarowski, PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Centrum informatyki ZETO S.A., Plum Sp. z o.o., AquaRD Sp. z o.o. , BIT S.A., JOBIMET,  SMP Poland Sp. z o.o, Inspiracje Światłem, P.U.H. EL-GRYC s.c. Stanisław Gryc, Paweł Gryc, ELEM Bursiewicz, Chmielewski Sp. j., ELAM Dariusz Jarmoc i Wspólnicy Sp.j., WIMNET Mariusz Kłokowski, ENEA Ciepło Sp.z o.o., ENEA Ciepło Serwis Sp.z o.o., Coral Sp. j., PHU OPTIMA, APS S.A., Opera i Filharmonia Podlaska, Electrum Sp. z o.o., Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych (Elektromontaż Wschód Sp z o.o.), ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o., APP-System Piotr Romaniuk i Spółka s.j.

Na stronie https://we.pb.edu.pl/projekty/program-stazowy/staze-2018/ znajdziecie  wszystkie niezbędne informacje m.in. regulamin stażu oraz opis atrakcyjnych stanowisk stażowych oferowanych przez przedsiębiorstwa.

Zarejestruj się już dziś  poprzez stronę http://ankieta-we.uci.pb.edu.pl  wypełnij i prześlij:

• wniosek o staż;
  • formularz Wstępne Badanie Indywidualnych Kompetencji;
  • CV w formie pliku pdf.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Praktykuj z najlepszymi!