EL-ROBO-MECH 2018: zakończenie etapu I

07-03-2018
Konkurs EL-ROBO-MECH
Zakończył się pierwszy etap tegorocznego konkursu EL-ROBO-MECH, organizowanego przez Wydział Mechaniczny oraz Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej. Zgodnie z regulaminem konkursu, laureaci uzyskują prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnie wybranym kierunku Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, z pominięciem konkursu świadectw.

Do konkursu w roku 2018 zostały zgłoszone prace przygotowane przez uczniów szkół z Białegostoku, Bielska Podlaskiego oraz Olkusza.

W dniu 26 lutego 2018 r. został zakończony pierwszy etap, w wyniku którego komisja konkursowa w składzie:

• dr hab. inż. Zbigniew Kulesza – przewodniczący,
  • dr inż. Jarosław Czaban,
  • dr inż. Wojciech Winogrodzki,
  • dr inż. Sławomir Kwiećkowski,
  • dr hab. inż. Adam Sołbut,
  • mgr inż. Anna Niczyporuk,
  • mgr Krzysztof Domas,

zakwalifikowała do drugiego etapu 15 projektów.

Lista projektów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu

W drugim etapie, który odbędzie się 13 marca 2018 r., uczestnicy konkursu, członkowie zespołów, zaprezentują swoje prace przed komisją konkursową.

Regulamin konkursu EL-ROBO-MECH