Rekrutacja do szkoły letniej z zakresu przedsiębiorczości

25-01-2018
Program MELES: szkolenia

W ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2.0, finansowanego ze funduszy programu Erasmus+, organizowana jest szkoła letnia z zakresu przedsiębiorczości. Szkolenie jest w szczególności skierowane do osób zajmujących się projektami badawczo-rozwojowymi i planują komercjalizację opracowanych rozwiązań. Szkolenie odbędzie się w miejscowości Aveiro w Portugalii.

Zgodnie z informacją przekazaną przez organizatorów, koszty nauki, podróży oraz pobytu są finansowane w ramach projektu.

W szkole letniej mogą wziąć udział pracownicy naukowi i studenci każdego typu studiów.

Zgłoszenia do  programu są przyjmowane do dnia 8 lutego 2018 r.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie internetowej programu.

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej organizatorów szkolenia: meles.project@gmail.com