Kurs – Programowanie sterowników PLC

08-11-2017
Sterowniki PLC

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Białostockiej na bezpłatny kurs Programowanie sterowników PLC.

Zajęcia odbywać się będą na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej w okresie od połowy listopada do 20 grudnia 2017 roku.

Kurs jest przeznaczony dla 15-tu osób, które jako pierwsze wyślą zgłoszenie na adres poczty elektronicznej fundacja@pb.edu.pl, w którym podadzą:

• nazwę kursu;
  • imię i nazwisko;
  • adres zamieszkania;
  • nr telefonu i adres poczty elektronicznej;
  • rok i kierunek studiów;
  • nr albumu (indeksu).

Zajęcia odbywać się będą zgodnie z programem załączonym do niniejszego posta.

Więcej informacji można uzyskać przesyłając pytania na adres biura organizacyjnego: r.golcz@pb.edu.pl.

Szkolenia odbywają się w ramach projektu Wzrost konkurencyjności pogranicza PL-LT poprzez rozwój usług kooperacyjnych i klastrowych w ramach programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej Interreg Lietuva – Polska 2014-2020.