XIX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka

31-10-2017
XIX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka

W dniach 25 – 29 października 2017 r. odbyły się XIX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka (ODME). Konferencja członków studenckich oddziałów Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) została zorganizowana w Białymstoku. Głównym tematem  tegorocznej konferencji Energetyka inteligentnych miast.

Obrady rozpoczęły się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Poniżej zamieszczono fotorelację z uroczystości otwarcia konferencji. W kolejnych dniach uczestnicy obradowali nad tematami technicznymi oraz dotyczącymi prac kół SEP w różnych ośrodkach w Polsce, odwiedzili wybrane zakłady przemysłowe w Białymstoku. Wzięli także udział w serii seminariów i wykładów tematycznych, dotyczących m.in.:

• programowania sterowników LOGO w połączeniu z KNX,
  • badań elektronarzędzi,
  • wystąpień publicznych.

Program spotkania oraz relacje z kolejnych wydarzeń są dostępne na stronie internetowej konferencji.

Organizatorami XIX ODME:

• Stowarzyszenie Elektryków Polskich,
  • Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,
  • Studenckie koło SEP przy Politechnice Białostockiej.