Konkurs Technotalenty 2017: trwa przyjmowanie zgłoszeń

06-10-2017
Konkurs Technotalent

Jeżeli masz pomysł na innowacyjne rozwiązanie dotyczące produktu lub usługi wystartuj w konkursie Technotalenty 2017!

Do 18 października 2017 r. trwa przyjmowanie zgłoszeń do czwartej edycji Konkursu. Żeby zgłosić się do  konkursu Technotalenty należy na stronie technotalenty.pl/konkurs2017 wypełnić krótki formularz i udostępnić film lub prezentację swojego projektu. Szczegółowy regulamin konkursu również jest dostępny na stronach internetowych organizatora konkursu.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci, absolwenci i doktoranci (do 35 roku życia) działający indywidualnie lub w zespołach. Organizację konkursu, oprócz przedsiębiorstw lokalnych wspiera również Politechnika Białostocka. Nasza uczelnia zaangażowała się w konkurs przyznając nagrodę w osobnej kategorii – Technotalent Politechniki Białostockiej.

Kapituła konkursu wyłoni po pięciu finalistów w każdej z kategorii konkursowych, a następnie na etapie finałowym – zwycięzców. Laureaci otrzymają nagrody finansowe (łączna wartość to 46 tys. złotych) i specjalne. Każdy uczestnik konkursu ma szansę na udział w programie wsparcia uzdolnionych osób z regionu północno-wschodniej Polski realizowanym przez Fundację Technotalenty oraz firmy partnerskie fundacji.