Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej w dniu 30.11.2016 r.

30-11-2016

Porządek posiedzenia
Rady Przemysłowo-Programowej
Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej
w dniu 30 listopada 2016 r. godz. 10:00
w sali Rady Wydziału Elektrycznego (007)

1. Przyjęcie porządku obrad posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  2. Prezentacja członków Rady Przemysłowo-Programowej.
  3. Prezentacja struktury organizacyjnej Wydziału Elektrycznego.
  4. Sprawy organizacyjne:
    • omówienie regulaminu i zasad pracy Rady Przemysłowo-Programowej,
    • podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Przemysłowo-Programowej.
  5. Proces kształcenia studentów – współdziałanie Wydziału z interesariuszami zewnętrznymi:
    • modernizacja planów studiów na kierunku Elektronika i Telekomunikacja – oczekiwania rynku pracy wobec sylwetki absolwenta,
    • podjęcie uchwały w sprawie wniosku do Dziekana WE o przeprowadzenie na kolejnym posiedzeniu Rady Przemysłowo-Programowej debaty na temat „Identyfikacja potrzeb przedsiębiorców w zakresie wsparcia rozwoju kompetencji kadry inżynierskiej”.
    • „Univerko – rekrutacja na miarę XXI w.” – ankieta na potrzeby projektu studentów.
  6. Sprawy różne.
  7. Zwiedzanie pomieszczeń laboratoryjnych Wydziału Elektrycznego.