Katedra Automatyki i Robotyki

Pracownicy KAiR

Kierownik Katedry
dr hab. inż. Łukasz Sajewski, prof. PB 85 746 9378 WE-237 l.sajewski [at] pb.edu.pl
Nauczyciele akademiccy
dr inż. Kamil Borawski 85 746 9417 WE-235 k.borawski [at] pb.edu.pl
dr Maciej Ciężkowski 85 746 9410
  571 443 064
WE-238 m.ciezkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Marian Gilewski 85 746 9352 WE-329 m.gilewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Lech Grodzki 85 746 9384
  571 443 166
WE-240 l.grodzki [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Tadeusz Kaczorek 85 746 9351 WE-233 t.kaczorek [at] pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Karpiuk 85 746 9417 WE-235 andrzej.karpiuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Rafał Kociszewski 85 746 9382 WE-239 r.kociszewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Kotowski   571 443 053 WE-123 a.kotowski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Zbigniew Kulesza, prof. PB 85 746 9383
  797 990 780
WE-232 z.kulesza [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Arkadiusz Mystkowski, prof. PB   571 443 058 WE-259 a.mystkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Michał Ostaszewski 85 746 9416
  571 443 061
WE-127 m.ostaszewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Rogowski 85 746 9384
  571 443 167
WE-240 k.rogowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Sławomir Romaniuk 85 746 9416
  503 737 360
WE-127 s.romaniuk [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Andrzej Ruszewski, prof. PB 85 746 9362
  690 409 828
WE-003 a.ruszewski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB 85 746 9014
  571 443 164
Rektorat 14A m.swiercz [at] pb.edu.pl
dr inż. Roman Trochimczuk   571 443 066 WE-123 r.trochimczuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Trzasko 85 746 9363 WE-041 w.trzasko [at] pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Wojtkowski 85 746 9440 WE-241 w.wojtkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Wolniakowski   503 737 879 WE-238 a.wolniakowski [at] pb.edu.pl
Pracownicy obsługi
dr inż. Adam Tomaszuk 85 746 9411 WE-238 adam.tomaszuk [at] pb.edu.pl
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję Politykę prywatności i wykorzystania plików cookies w serwisie.