Katedra Fotoniki, Elektroniki i Techniki Świetlnej

Pracownicy

Kierownik Katedry
prof. dr hab. inż. Marcin Kochanowicz 85 746 9437
  516 982 688
WE-258/CBD-31 m.kochanowicz [at] pb.edu.pl

 

Nauczyciele akademiccy
dr hab. inż. Karol Aniserowicz, prof. PB 85 746 9398
  571 443 171
WE-342 k.aniserowicz [at] pb.edu.pl
mgr Valiantsin Askirka 85 746 9424 WE-323 valiantsin.askirka [at] pb.edu.pl
dr inż. Urszula Błaszczak 85 746 9447 WE-253 u.blaszczak [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Jan Dorosz 85 746 9431 WE-256 doroszjan [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Irena Fryc, prof. PB 85 746 9407 WE-222 i.fryc [at] pb.edu.pl
dr inż. Marek Garbaruk 85 746 9399 WE-305 m.garbaruk [at] pb.edu.pl
dr inż. Grażyna Gilewska 85 746 9357 WE-338 g.gilewska [at] pb.edu.pl
dr inż. Łukasz Gryko 85 746 9422 WE-218 l.gryko [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Dariusz Jańczak 85 746 9418 WE-341 d.janczak [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Konopko 85 746 9404 WE-335 k.konopko [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Jacek Kusznier 85 746 9426 WE-122 j.kusznier [at] pb.edu.pl
mgr inż. Maciej Listowski 85 746 9370 WE-223 maciej.listowski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Renata Markowska, prof. PB 85 746 9356 WE-345 r.markowska [at] pb.edu.pl
mgr inż. Jakub Markiewicz WE-334 jakub.markiewicz [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Piotr Miluski, prof. PB 85 746 9406 WE-333 p.miluski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Nikołajew 85 746 9403 WE-339 a.nikolajew [at] pb.edu.pl
dr inż. Mateusz Prorok WE-340 m.prorok [at] pb.edu.pl
dr inż. Tomasz Ragiń 85 746 9350 WE-252 tomasz.ragin [at] pb.edu.pl
mgr inż. Karolina Sadowska WE-334 k.sadowska [at] pb.edu.pl
dr inż. Maciej Sadowski 85 746 9482 WE-343 m.sadowski [at] pb.edu.pl
mgr inż. Mateusz Sumorek WE-334 mateusz.sumorek [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Ewa Świercz, prof. PB 85 746 9441 WE-318 e.swiercz [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Wiater 85 746 9979 CBD-1 jaroslaw.wiater [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Maciej Zajkowski, prof. PB 85 746 9354 WE-124 m.zajkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Zankiewicz 85 746 9442 WE-344 a.zankiewicz [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Jacek Żmojda, prof. PB 85 746 9432 WE-257 j.zmojda [at] pb.edu.pl

 

Doktoranci
mgr inż. Piotr Golonko     piotr [at] neoweb.pl
mgr inż. Krzysztof Markowski WE-334 krzysztof.markowski [at] sd.pb.edu.pl
mgr inż. Robert Supronowicz     r.supronowicz [at] doktoranci.pb.edu.pl

 

Pracownicy obsługi
inż. Artur Osowski 85 746 9979
85 746 9476
  571 443 172
CBD-1
WE-315
a.osowski [at] pb.edu.pl
mgr inż. Jacek Sajczyk 85 746 9379 WE-221 j.sajczyk [at] pb.edu.pl
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję Politykę prywatności i wykorzystania plików cookies w serwisie.