Katedra Elektrotechniki, Energoelektroniki i Elektroenergetyki

Pracownicy

 

Kierownik Katedry
prof. dr hab. inż. Andrzej Sikorski 85 746 9498
  571 443 170
WE-142 a.sikorski [at] pb.edu.pl

 

Nauczyciele akademiccy
dr inż. Andrzej Andrzejewski 85 746 9446 WE-130 a.andrzejewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Anna Białostocka 85 746 9395 WE-259 a.bialostocka [at] pb.edu.pl
dr inż. Antoni Bogdan 85 746 9439 WE-137 a.bogdan [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB 85 746 9485 WE-202 b.butrylo [at] pb.edu.pl
dr inż. Agnieszka Choroszucho 85 746 9485 WE-203 a.choroszucho [at] pb.edu.pl
dr inż. Eugeniusz Czech 85 746 9427 WE-206 eugeniusz.czech [at] pb.edu.pl
mgr inż. Krzysztof Dmitruk 85 746 9373 WE-131 k.dmitruk [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Marian Dubowski, prof. PB 85 746 9421 WE-135 m.dubowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Piotr Falkowski 85 746 9376 WE-134 p.falkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Forenc 85 746 9397 WE-204 j.forenc [at] pb.edu.pl
mgr inż. Agata Godlewska 85 746 9350 WE-131 a.godlewska [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Jerzy Gołębiowski 85 746 9423 WE-201 j.golebiowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Michał Harasimczuk 85 746 9384 WE-127 m.harasimczuki [at] pb.edu.pl
dr inż. Grzegorz Hołdyński 85 746 9390 WE-128 g.holdynski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Adam Idźkowski 85 746 9394 WE-260 a.idzkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Marek Korzeniewski 85 746 9376 WE-134 m.korzeniewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Kulikowski 85 746 9443 WE-133 k.kulikowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Kuźma 85 746 9392
85 746 9433
WE-136
WE-139
a.kuzma [at] pb.edu.pl
dr inż. Sławomir Kwiećkowski 85 746 9381 WE-205 s.kwieckowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Makal, prof. PB 85 746 9421 WE-207 j.makal [at] pb.edu.pl
dr inż. Helena Rusak 85 746 9389 WE-129 h.rusak [at] pb.edu.pl
dr inż. Dariusz Sajewicz 85 746 9386 WE-123 d.sajewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Zbigniew Skibko 85 746 9389 WE-129 z.skibko [at] pb.edu.pl
dr inż. Robert Sobolewski 85 746 9385 WE-121 r.sobolewski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Adam Sołbut, prof. PB 85 746 9439 WE-138 a.solbut [at] pb.edu.pl
dr inż. Zbigniew Sołjan 85 746 9390 WE-128 z.soljan [at] pb.edu.pl
dr inż. Marcin Sulkowski 85 746 9435 WE-126 m.sulkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Steckiewicz 85 746 9485 WE-203 a.steckiewicz [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Wojciech Walendziuk 85 746 9397 WE-204 w.walendziuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Jan Waśkiewicz 85 746 9427 WE-206 j.waskiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Werdoni 85 746 9393 WE-132 j.werdoni [at] pb.edu.pl
dr inż. Marek Zaręba 85 746 9381 WE-205 m.zareba [at] pb.edu.pl

 

Pracownicy obsługi
mgr inż. Kazimierz Godlewski 85 746 9433
  571 443 183
WE-139 k.godlewski [at] pb.edu.pl
Andrzej Gryczko 85 746 9415
  571 443 176
WE-211 a.gryczko [at] pb.edu.pl
inż. Andrzej Kulaszewicz 85 746 9448 WE-117 a.kulaszewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Paweł Myszkowski 85 746 9415

WE-211
WE-210
p.myszkowski [at] pb.edu.pl
Piotr Strzałkowski 85 746 9448
  571 443 177
WE-117 p.strzalkowski [at] pb.edu.pl
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.