Katedra Telekomunikacji i Aparatury Elektronicznej

• Sekretariat: ul. Wiejska 45D, pokój 343 (III piętro), tel. (085) 746 9444
  • email: we.ktiae [at] pb.edu.pl

Działalność Katedry:

Działalność naukowa Katedry koncentruje się wokół prac w dziedzinie radioelektroniki, aparatury elektronicznej – w tym aparatury medycznej, telekomunikacji i kompatybilności elektromagnetycznej. Katedra organizuje i dba o rozwój kierunku Elektronika i Telekomunikacja.
Pracownicy Katedry prowadzą zajęcia dydaktyczne przede wszystkim dla studentów tego kierunku, a także wybrane zajęcia na kierunku Elektrotechnika.

Serwer Katedry

Praca statutowa