Otwarcie naboru wniosków w konkursie o nagrodę im. prof. M. Busłowicza

10-05-2018
Konkurs o nagrodę im. prof. Mikołaja Busłowicza
Zgodnie z uchwałą Senatu Politechniki Białostockiej nr 588/XXXVI/XIV/2016, Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej ogłasza otwarcie naboru wniosków do konkursu o nagrodę imienia prof. dr. hab. inż. Mikołaja Busłowicza za wyróżniające osiągnięcia naukowe w roku 2017.

Nagroda przyznawana jest za wyróżniające osiągnięcia naukowe zaprezentowane w monografii, publikacjach naukowych, rozprawie doktorskiej lub pracy magisterskiej w dyscyplinach: automatyka i robotyka, elektrotechnika, elektronika.

JM Rektor Politechniki Białostockiej, powołał kapitułę konkursu w składzie:

• pani Wanda Busłowicz – członek honorowy kapituły,
  • prof. dr hab. inż. Tadeusz Kaczorek  – przewodniczący kapituły,
  • prof. dr hab. inż. Tadeusz Citko – członek kapituły,
  • prof. dr hab. inż. Jerzy Gołębiowski – członek kapituły.

Nagrody pieniężne są fundowane z własnych środków finansowych przez Panią Wandę Busłowicz. Liczbę i wysokość poszczególnych nagród pieniężnych ustala kapituła konkursu.

Wnioski konkursowe (w formie papierowej) należy składać w sekretariacie Katedry Automatyki i Elektroniki WE PB (p. 231) do dnia 30 czerwca 2018 r.
Wręczenie dyplomów okolicznościowych i nagród pieniężnych odbędzie się podczas obchodów Święta Politechniki Białostockiej w roku 2018.

Regulamin Konkursu o Nagrodę im. prof. M. Busłowicza

Wniosek o przyznanie Nagrody im. prof. M. Busłowicza