Bezpłatne konsultacje z zakresu przedsiębiorczości

30-10-2020

Wykładowcy Wydziału Inżynierii Zarządzania PB oferują możliwość poznania od podstaw wiedzy biznesowej i predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej. Propozycja jest skierowana w szczególności do studentów, którzy chcą założyć własną firmę.

Bezpłatne konsultacje i szkolenia adresowane są do wszystkich studentów Politechniki Białostockiej. Prowadzone będą zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej, w ramach dwóch bloków tematycznych:

Blok 1

• Jak stworzyć model biznesowy? Business Model Canvas, Lean Canvas
  • Jakie techniki i metody możesz wykorzystać do kreatywnego myślenia i generowania pomysłów?
  • Jak założyć własną firmę?
  • Gdzie szukać wsparcia finansowego na rozwój startupu?

Blok 2

• Biznes plan
  • Formy działalności gospodarczej
  • Finansowanie działalności gospodarczej
  • Koszty prowadzenia działalności gospodarczej
  • Techniki autoprezentacji
  • Identyfikacja indywidualnych mocnych stron w kontekście zakładania własnej działalności gospodarczej

Logo Interreg Lietuva-PolskaKonsultacje realizowane są w ramach projektu „Akceleracja ekosystemu wsparcia biznesu”, nr LT-PL-4R-301, który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego UE i jest partnerstwem Politechniki Kowieńskiej, Politechniki Białostockiej, Biura Zarządu Związku Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Kowieńskiej Izby Handlowo-Przemysłowo-Rzemieślniczej.

Szczegóły organizacyjne oraz formularz zapisu na poszczególne bloki tematyczne dostępne są na stronie Wydziału Inżynierii Zarządzania PB.