Katedra Telekomunikacji i Aparatury Elektronicznej

Pracownicy

 

Kierownik Katedry
dr hab. inż. Karol Aniserowicz, prof. PB 85 746 9398
  571 443 171
WE-339 k.aniserowicz [at] pb.edu.pl

 

Nauczyciele akademiccy
dr inż. Marek Garbaruk 85 746 9449 WE-307 m.garbaruk [at] pb.edu.pl
dr inż. Grażyna Gilewska 85 746 9357 WE-338 g.gilewska [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Jurij Griszin 85 746 9418 WE-341 j.griszin [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Dariusz Jańczak 85 746 9445 WE-340 d.janczak [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Konopko 85 746 9404 WE-335 k.konopko [at] pb.edu.pl
dr inż. Norbert Litwińczuk 85 746 9399 WE-305 n.litwinczuk [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Renata Markowska, prof. PB 85 746 9356 WE-345 r.markowska [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Nikołajew 85 746 9403 WE-329 a.nikolajew [at] pb.edu.pl
dr inż. Maciej Sadowski 85 746 9371 WE-308 m.sadowski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Ewa Świercz, prof. PB 85 746 9441 WE-318 e.swiercz [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Wiater 85 746 9979 CBD-1 jaroslawwiater [at] we.pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Zankiewicz 85 746 9442 WE-344 a.zankiewicz [at] pb.edu.pl

 

Pracownicy obsługi
mgr Honorata Kruk 85 746 9444 WE-343 h.kruk [at] pb.edu.pl
inż. Artur Osowski 85 746 9979
  571 443 172
CBD-1
inż. Adam Wiktorko 85 746 9482
  571 443 173
WE-315 a.wiktorko [at] pb.edu.pl
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.