Katedra Automatyki i Elektroniki

Pracownicy KAiE

 

Kierownik Katedry
dr hab. inż. Łukasz Sajewski, prof. PB 85 746 9378 WE-237 l.sajewski [at] pb.edu.pl

 

Nauczyciele akademiccy
dr inż. Kamil Borawski 85 746 9410 WE-238 k.borawski [at] pb.edu.pl
dr Maciej Ciężkowski   571 443 064 WM-219 m.ciezkowski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Jakub Dawidziuk, prof. PB 85 746 9419 WE-234 j.dawidziuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Marian Gilewski 85 746 9352 WE-242 m.gilewski [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Zdzisław Gosiewski   797 995 901 WM-316 z.gosiewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Lech Grodzki 85 746 9383
  571 443 166
WE-232 l.grodzki [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Tadeusz Kaczorek 85 746 9351 WE-233 t.kaczorek [at] pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Karpiuk 85 746 9417 WE-235 andrzej.karpiuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Rafał Kociszewski 85 746 9382 WE-239 r.kociszewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Kotowski   571 443 053 WM-208 a.kotowski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Zbigniew Kulesza, prof. PB   797 990 780 WM-212 z.kulesza [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Arkadiusz Mystkowski, prof. PB   571 443 058 WM-221 a.mystkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Michał Ostaszewski   571 443 061 WM-210 m.ostaszewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Walenty Owieczko 85 746 9417 WE-235 w.owieczko [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Rogowski 85 746 9384 WE-240 k.rogowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Sławomir Romaniuk   503 737 360 WM-210 s.romaniuk [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Andrzej Ruszewski 85 746 9382 WE-239 a.ruszewski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB 85 746 9375
  571 443 164
WE-236 m.swiercz [at] pb.edu.pl
dr inż. Roman Trochimczuk   571 443 066 WM-208 r.trochimczuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Trzasko 85 746 9378 WE-237 w.trzasko [at] pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Wojtkowski 85 746 9440 WE-241 w.wojtkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Wolniakowski   503 737 879 WM-219 a.wolniakowski [at] pb.edu.pl

 

Pracownicy obsługi
mgr inż. Jerzy Bołtruczuk 85 746 9411 WE-230 j.boltruczuk [at] pb.edu.pl
mgr Ewa Sidoruk 85 746 9420 WE-231 e.sidoruk [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Tomaszuk 85 746 9410 WE-238 adam.tomaszuk [at] pb.edu.pl
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.