Rekrutacja na studia doktoranckie

05-09-2018
Rekrutacja na studia doktoranckie

Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej zaprasza absolwentów studiów II stopnia na bezpłatne czteroletnie Studia Doktoranckie (studia III stopnia) w dyscyplinie naukowej Elektrotechnika lub dyscyplinie naukowej Elektronika. Oferta studiów doktoranckich jest skierowana do absolwentów studiów z roku bieżącego jak też osób, które wcześniej ukończyły studia II stopnia.

Rekrutacja będzie prowadzona w okresie od 25  czerwca 2018 r. do 11 września 2018 r. W tym czasie należy dostarczyć niezbędne dokumenty

W dniu 13 września 2018 r. odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami przeprowadzona przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną ds. Studiów Doktoranckich. Tego samego dnia zostanie ogłoszona lista kandydatów zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów III stopnia.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków rekrutacji oraz szablony wymaganych dokumentów są umieszczone na stronie internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań i uwag prosimy kontaktować się z Sekretariatem Studiów Doktoranckich (pok. WE-040, budynek Wydziału Elektrycznego PB, tel. 85 746 94 28).